Poczuj adrenalinę na wodzie i przekonaj się, że kajakarstwo to właśnie to, czego szukasz

Jeśli pasjonuje Cię sport, natura i wyzwania, to miejsce dla Ciebie! AZS AWF Gorzów, sekcja kajakarstwa, to przestrzeń, gdzie miłość do wody łączy się z dążeniem do doskonałości sportowej. Nasz klub to nie tylko treningi, ale również społeczność, która wspiera się nawzajem na każdym etapie rozwoju – od początkujących kajakarzy po zaawansowanych zawodników.

Stań się częścią naszej sportowej rodziny

Dołącz do klubu

Nasza misja

Misją klubu jest kształtowanie mistrzów w kajakarstwie poprzez determinację, ducha zespołu i wsparcie rozwoju każdego zawodnika

Kajakarstwo to sport, który kształtuje charakter, uczy wytrwałości i pracy zespołowej. W AZS AWF Gorzów znajdziesz miejsce, gdzie rozwijać będziesz nie tylko swoje umiejętności fizyczne, ale także zdobędziesz przyjaciół na całe życie. Organizujemy liczne obozy treningowe, wyjazdy integracyjne oraz wspólne imprezy, które budują więź między członkami klubu.

Obozy treningowe

Obozy treningowe AZS AWF Gorzów to intensywne sesje doskonalenia umiejętności kajakarskich, połączone z budowaniem zespołowości i wytrzymałości, w inspirującym otoczeniu natury.

Zawody

Zawody są kluczowym elementem działalności , gdzie nasi zawodnicy rywalizują na najwyższym poziomie, zdobywając doświadczenie i medale, a także dumnie reprezentując nasz klub na arenie krajowej i międzynarodowej.

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne to okazja do zacieśniania więzi w zespole, relaksu i wspólnego odkrywania nowych miejsc, co wzmacnia naszą sportową rodzinę poza treningami.

Bądź zawsze na fali wydarzeń – zapisz się do newslettera!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.